Uzņēmuma noklusējuma iestatījumi

Dokobit portālā plānu "Bizness" un "Uzņēmums" lietotāji, kuriem ir uzņēmuma konta īpašnieka vai administratora tiesības, var iestatīt noklusējuma dokumentu iestatījumus visiem uzņēmuma konta lietotājiem un izvēlēties, vai lietotāji varēs ignorēt šos iestatījumus vai nē. Šie noklusējuma iestatījumi tiks automātiski piemēroti visiem uzņēmuma konta lietotājiem.

Lai iestatītu, vai personas kods būs redzams parakstu anotācijās

1. Ielogojieties portālā un spiediet pogu "Uzņēmuma dati", kas atrodas pašā lapas augšdaļā.

2. Izvēlieties cilni "Uzņēmuma noklusējuma iestatījumi".

3. Lai iestatītu noklusējuma iestatījumus, spiediet pogu "Rediģēt".

4. Sadaļā "Noklusējuma opcija" varēsiet izvēlēties, vai uzņēmuma lietotāju personas kodi varēs būt redzami paraksta anotācijā PDF dokumentos, vai nē. Spiediet uz nolaižamās izvēlnes un atlasiet vēlamo opciju.

5. Tālāk jūs varat izvēlēties, vai lietotāji varēs ignorēt šo iestatījumu. Lai apstiprinātu darbību, spiediet pogu "Saglabāt".

6. Ja izvēlēsieties opciju "Neatļaut izmaiņas", tad lietotāji nevarēs mainīt šos iestatījumus. Augšupielādējot dokumentu, lauks "Rādīt personas kodu paraksta anotācijā" būs neaktīvs, un tiks piemērota konta administratora iestatītā opcija.

7. Ja ir iestatīta opcija "Atļaut izmaiņas", izvēlētā opcija tiks automātiski piemērota, taču lietotājs to varēs mainīt, atzīmējot vai noņemot atzīmi no izvēles rūtiņas "Rādīt personas kodu paraksta anotācijā".

8. Noklusējuma iestatījumus konta administrators var mainīt jebkurā brīdī.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties