Dažādi dokumentu formāti

Dokobit portālā var parakstīt divu veidu dokumentu formātus. Parastos - piemēram, PDF failus un konteinera veida failus - piemēram, EDoc, ASiCe, ADoc vai BDoc.

Konteinera dokumentu formāts ir tāds pats kā ZIP arhīvs, kur var pievienot vairākus failus un pēc tam parakstīt visu konteineru. Tas ir ērti, ja jums ir dažādi pielikumi, kas jāparaksta kopā ar galveno dokumentu. Tā vietā, lai parakstītu atsevišķus dokumentus, varat pievienot visus failus vienā konteinerā un to parakstīt.

Konteineru dokumentu formāta funkcionalitātes neērtības ir tādas, ka, lai lejupielādētu un pārskatītu šo failu, jums būs nepieciešama atsevišķa programmatūra. Šāda veida dokumentus var atvērt arī Dokobit portālā.

PDF formāta faili ir lietotājam daudz draudzīgāki, un tos ir viegli lejupielādēt un pārskatīt. PDF formāts ir standarts, un to plaši izmanto uzņēmumos.
Konteinera dokumentu formāta standarts ir ASiCe formāts. Tas ir jāpieņem visām ES institūcijām, kuras pieņem elektroniski parakstītus dokumentus, tomēr dažām valstīm ir savi konteineru bāzes dokumentu formāti, kurus ikdienā izmanto to publiskajā sektorā: Latvijā - EDoc; Lietuvā - ADoc; Igaunijā - BDoc.
Dokobit portālā jums ir iespēja izvēlēties parakstītā dokumenta formātu dokumenta augšupielādes laikā.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties