Kontu veidi un vairāki konti

Dokobit portālā var būt vairāki dažādi kontu veidi:

  • Parasts (bezmaksas) konts - katram lietotājam portālā var būt viens bezmaksas konts. Izmantojot parasto kontu, lietotāji var izmantot tās pašas portāla funkcijas kā uzņēmuma lietotājs (var augšupielādēt, parakstīt, koplietot dokumentus, izveidot dokumentu kategorijas, izveidot adrešu grāmatu, validēt dokumentus utt.), un ierobežojumi tiek piemēroti tikai pieejamo pakalpojumu apjomam un funkcijām, kurām nepieciešams vairāk nekā viens uzņēmuma lietotājs. Parasts (bezmaksas) lietotājs mēnesī saņem 5 parakstus, var apstiprināt ne vairāk kā 5 parakstītus dokumentus, un var izmantot 100 MB dokumentu glabāšanai.

  • Uzņēmuma lietotāja konts - lietotājs, kurš portālā ir pieņēmis ielūgumu pievienoties uzņēmuma kontam. Uzņēmuma administrators uzaicina lietotāju pievienoties uzņēmumam, un lietotājam ir tiesības pieņemt vai noraidīt ielūgumu. Uzņēmuma konta lietotājam ir pieejama pilna portāla funkcionalitāte, un pieejamo pakalpojumu apjoms ir atkarīgs no apmaksātā plāna nosacījumiem, kādi ir lietotāja uzņēmuma konta administratoram. Visa informācija un dokumenti kontā ir pieejami uzņēmuma administratoram un ir uzņēmuma īpašums. Ieteicams nelietot savu privāto kontu kā uzņēmuma kontu.

  • Īpašnieks - lietotājs, kurš atbild par savu un visiem citiem uzņēmuma kontiem. Pastāv vairākas iespējas, kā kļūt par uzņēmuma konta īpašnieku: 1) iegādājaties maksas plānu un kļūstot par sava uzņēmuma konta īpašnieku 2) iepriekšējais īpašnieks jums nodod savas uzņēmuma īpašnieka tiesības. Īpašnieks ir tas, kurš aicina citus kolēģus pievienoties uzņēmuma kontam, var dzēst, apturēt citu uzņēmuma lietotāju kontus; piekļūt uzņēmuma konta lietotāju augšupielādētiem un saņemtiem dokumentiem; var pārskatīt uzņēmuma rēķinus; var paaugstināt vai pazemināt uzņēmuma izvēlētā plāna līmeni.

  • Administrators - uzņēmuma lietotājs, kuru paaugstināja par administratoru uzņēmuma konta īpašnieks vai cits administrators. Šim lietotājam ir tādas pašas piekļuves un pārvaldības tiesības kā īpašniekam, izņemot to, ka viņš nevar bloķēt vai izdzēst īpašnieka kontu un nevar sasniegt vai mainīt plānu, norēķinu detaļas un informāciju. Piezīme: plāna Uzņēmums lietotājiem ir papildu funkcionalitāte, kas ļauj iestatīt dažādas uzņēmuma dokumentu redzamības opcijas uzņēmuma administratoriem. Lai uzzinātu vairāk par šo funkcionalitāti, spiediet šeit: Dokumentu redzamības atļaujas uzņēmuma administratoriem.

Piesakoties portālā varat pārslēgties starp kontiem

1. Spiediet uz sava vārda, kas atrodas ekrāna labajā pusē augšpusē, lai parādītos nolaižamā izvēlne.

2. Ja šajā nolaižamajā izvēlnē redzat opciju "Mainīt kontu", spiediet uz tā, lai izvērstu kontu sarakstu. Piezīme: šis solis ir nepieciešams tikai tad, ja jums ir vairāk nekā trīs konti.

3. Spiediet uz konta, kuru vēlaties izmantot. Nākamreiz piesakoties portālā, jūs pieslēgsieties kontam, kas tika izmantots pēdējo reizi.

4. Ja kāds ar jums kopīgo dokumentu, izmantojot tikai jūsu personas kodu, dokuments tiks kopīgots ar kontu, kuru izmantojāt pēdējo reizi.


Lai atvieglotu navigāciju starp kontiem, uzņēmuma kontus varat nosaukt pēc uzņēmuma nosaukuma

5. Spiediet uz sava vārda, kas atrodas ekrāna labajā pusē augšpusē, lai parādītos nolaižamā izvēlne.

6. Spiediet uz konta, kura nosaukumu vēlaties mainīt.

7. Spiediet uz pogas "Iestatījumi" (zobrata ikona blakus vārdam) vai spiediet vēlreiz uz sava vārda un dodieties uz "Iestatījumi".

8. Cilnē “Profils” spiediet pogu "Mainīt" kas atrodas blakus “Informācija par personu”.

9. Aizpildiet lauku “Uzņēmuma nosaukums” un spiediet pogu “Saglabāt” (varat aizpildīt arī citus laukus ar nepieciešamo informāciju).

10. Piezīme: ja tiek norādīts uzņēmuma nosaukums, tiklīdz jūs ar kādu personu kopīgojat dokumentu, šis uzņēmuma nosaukums tiks norādīts paziņojuma e-pastā blakus jūsu vārdam.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties