Mana konta informācija

Jūsu konta informācija ir atrodama iestatījumos, sadaļā "Profils". Tur jūs varat rediģēt savu personīgo informāciju, paziņojumu veidus, kā arī izmainīt jaunumu saņemšanas iestatījumus, pievienot alternatīvas e-pasta adreses un vajadzības gadījumā izdzēst kontu.

Šajā rakstā:
Kā rediģēt savu personīgo informāciju?

1. Pieslēdzieties portālam un dodieties uz iestatījumiem, noklikšķinot uz zobrata ikonas (kas atrodas ekrāna augšējā labajā stūrī), vai noklikšķinot uz sava vārda, lai atvērtu nolaižamo izvēlni, un pēc tam izvēloties "Iestatījumi".

Zobrata ikona:

Nolaižamā izvēlne:

2. Cilnē "Profils", blakus tekstam "Informācija par personu", spiediet pogu "Mainīt".

3. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un beigās spiediet pogu “Saglabāt”.
Piezīme: Ja tiks norādīts uzņēmuma nosaukums, tas parādīsies paziņojuma e-pastā blakus jūsu vārdam, tiklīdz jūs ar kādu personu kopīgosiet dokumentu.

4. Iestatījums "E-pasta paziņojuma un paraksta anotācijas valoda" nosaka valodu e-pasta paziņojumiem, ko jūs saņemsiet no mūsu sistēmas, kā arī paraksta anotācijas valodu, kas uzrādīsies parakstītā dokumentā.

Piezīme: Jūs nevarēsiet rediģēt savu vārdu, uzvārdu vai personas kodu. Dokobit portālā šī informācija ir norādīta saskaņā ar jūsu elektroniskā paraksta sertifikātu. Ja ir mainījies vārds vai uzvārds, atjaunojiet e-paraksta sertifikātu. Šādos gadījumos iesakām sazināties ar iestādi, kas izdevusi jūsu elektroniskā paraksta rīku.


Kā noņemt mobilo ierīci?

5. Sadaļā "Jūsu mobilās ierīces" būs norādīti tie tālruņi, kurus izmantojāt, lai pieslēgtos savam Dokobit kontam. Izvēloties noņemt kādu no ierīcēm, jūsu tajā tiksiet izrakstīts no Dokobit konta un pārtrauksiet tajā saņemt mūsu paziņojumus, kamēr atkārtoti netiks veikta pieslēgšanās.


Kā izmainīt e-pasta paziņojumu uzstādījumus?

6. Lapas apakšdaļā pārslēdziet paziņojumu iestatījumus, lai tos ieslēgtu vai izslēgtu. Jūs varēsiet iestatīt dažādas paziņojumu iespējas savam mobilajam viedtālrunim un e-pastam.


Kā izdzēst kontu?

7. Profila lapas apakšējā labajā stūrī spiediet pogu "Dzēst kontu" un apstipriniet darbību.
Piezīme: Visi dokumenti un dati, kas saistīti ar šo kontu, tiks neatgriezeniski dzēsti, un vēlāk tos nevarēs atgūt. Pirms konta dzēšanas, mēs iesakām lejupielādēt visus dokumentus, kurus vēlaties saglabāt.

Piezīme: Ja jums ir uzņēmuma konts, tā lietotājus var izdzēst tikai uzņēmuma administrators. Šādā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar sava uzņēmuma administratoru.

Ja Jums radās kādas grūtības vai Dokobit portāls neatbilda jūsu cerībām, kā rezultātā izlēmāt dzēst kontu, mēs būtu pateicīgi, ja jūs varētu ar mums sazināties un dalīties savās pārdomās. Jūsu atsauksmes mums ir ļoti svarīgas.


Kā piesaistīt kontam papildu e-pasta adreses?

Ja jūs ikdienā mēdzat lietot vairākas e-pasta adreses, jūs varat tās piesaistīt savam Dokobit kontam, lai nodrošinātu saņemšanu jums adresētajiem dokumentiem.

Piezīme: Papildu piesaistītās e-pasta adreses nav iespējams izmantot, lai reģistrētu jaunus Dokobit kontus.
Piezīme: Lai nošķirtu savus dokumentus, neiesakām piesaistīt savu personīgo e-pasta adresi uzņēmuma kontam.

8. Sadaļā "Konta alternatīvās e-pasta adreses", spiediet uz pogas "Pievienot".

9. Parādīsies uznirstošais logs. Ievadiet savu e-pasta adresi norādītajā lauciņā un spiediet pogu "Turpināt".

10. Jums tiks nosūtīts e-pasts, caur kuru būs nepieciešams veikt tā verifikāciju. Nospiežot pogu "Apstiprināt e-pasta adresi", tā veiksmīgi tiks piesaistīta jūsu Dokobit kontam.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties