Mana konta informācija

Jūsu konta informācija ir atrodama iestatījumos, apakšsadaļā "Mans profils". Tur ir iespējams rediģēt savu personīgo informāciju, noņemt piesaistītās viedierīces, mainīt paziņojumu iestatījumus, pievienot papildu e-pasta adreses un vajadzības gadījumā izdzēst kontu.

Šajā rakstā:

Kā rediģēt savu personīgo informāciju

1. Pieslēdzieties portālam un dodieties uz iestatījumiem, noklikšķinot uz zobrata ikonas (ekrāna augšējā labajā stūrī) vai noklikšķinot uz sava vārda, tādējādi atverot nolaižamo izvēlni, un pēc tam izvēloties opciju "Iestatījumi".

Zobrata ikona:

Nolaižamā izvēlne:

2. Kreisajā pusē izvēlieties apakšsadaļu "Mans profils". Tad blakus tekstam "Informācija par personu" spiediet pogu "Mainīt".

3. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un spiediet pogu “Saglabāt”.

Piezīme. Ja iestatījumos ievadīsiet uzņēmuma nosaukumu, tas uzrādīsies e-pasta paziņojumos, kas tiek izsūtīti personām, kuras ir uzaicinātas parakstīt, apstiprināt vai skatīt dokumentu.  

4. Iestatījums "E-pasta paziņojumu un parakstu anotāciju valoda"  nosaka valodu, kādā saņemsiet mūsu e-pasta paziņojumus, un kādā uzrādīsies parakstu anotācijas, kuras var pievienot parakstītiem PDF dokumentiem.

Piezīme. Vārdu, uzvārdu un personas kodu nav iespējams rediģēt, ņemot vērā, ka "Dokobit" portālā šī informācija tiek iegūta no jūsu e-identifikācijas rīka, kuru lietojat, lai pieslēgtos portālam un parakstītu dokumentus. Ja esat mainījuši kādu no šiem personas datiem, tad iesakam sazināties ar iestādi, kas izdeva šo sertifikātu, lai uzzinātu, kā to atjaunot. 

Kā noņemt mobilo ierīci

5. Dodieties uz "Mans profils" iestatījumiem, kā tas ir minēts šīs instrukcijas 1. un 2. solī.

6. Iedaļā "Jūsu mobīlās ierīces" jūs redzēsiet sarakstu ar mobilajām ierīcēm, kuras esat izmantojuši, lai pieslēgtos savam "Dokobit" kontam. Noņemot kādu no šīm ierīcēm, jūs tajā tiksiet izrakstīti no sava "Dokobit" konta un uz tās vairs nesaņemsiet mūsu paziņojumus, kamēr tajā atkārtoti nepieslēgsieties.


Kā izmainīt e-pasta paziņojumu uzstādījumus

7. Dodieties uz "Mans profils" iestatījumiem, kā tas ir minēts šīs instrukcijas 1. un 2. solī.

8. Iedaļās "Jaunumi" un "Paziņojumi" ieslēdziet vai izslēdziet katru no uzrādītajām paziņojumu opcijām, lai veiktu izmaiņas to iestatījumos.

Ja savā viedierīcē izmantojat "Dokobit" lietotni, paziņojumu iestatījumus varēsiet izmainīt gan lietotnei, gan e-pastam.

Ja neizmantojat "Dokobit" lietotni, tad paziņojumu iestatījumus varēsiet izmainīt tikai e-pastam.


Kā piesaistīt kontam alternatīvu e-pasta adresi?

Ja ikdienā mēdzat lietot vairākas e-pasta adreses, varat tās piesaistīt savam "Dokobit" kontam, lai nodrošinātu saņemšanu jums adresētajiem dokumentiem.

Piezīme. 
  • Alternatīvās e-pasta adreses nav iespējams izmantot, lai reģistrētu jaunus "Dokobit" kontus.
  • Lai nošķirtu savus dokumentus, neiesakām piesaistīt savu personīgo e-pasta adresi uzņēmuma kontam.

9. Dodieties uz "Mans profils" iestatījumiem, kā tas ir minēts šīs instrukcijas 1. un 2. solī.

10. Iedaļā "Konta alternatīvās e-pasta adreses", spiediet uz pogas "Pievienot".

11. Atvērsies uznirstošais logs. Ievadiet savu e-pasta adresi norādītajā lauciņā un spiediet pogu "Turpināt".

12. Jums tiks nosūtīts e-pasts, ar kuru būs jāveic verifikāciju. Nospiežot pogu "Apstiprināt e-pasta adresi", tā veiksmīgi tiks piesaistīta jūsu "Dokobit" kontam.


Kā izdzēst "Dokobit" kontu

13. Dodieties uz "Mans profils" iestatījumiem, kā tas ir minēts šīs instrukcijas 1. un 2. solī.

14. Profila lapas apakšējā labajā stūrī spiediet pogu "Dzēst kontu" un apstipriniet darbību.

Piezīme. Visi dokumenti un dati, kas saistīti ar šo kontu, tiks neatgriezeniski dzēsti, un vēlāk tos nevarēs atgūt. Pirms konta dzēšanas, mēs iesakām lejupielādēt visus dokumentus, kurus vēlaties saglabāt.

Piezīme. Ja jums ir uzņēmuma konts, tā lietotājus var izdzēst tikai uzņēmuma administrators. Šādā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar sava uzņēmuma administratoru.

Ja saskārāties ar grūtībām vai iegādātais plāns neatbilda jūsu vajadzībām, lūdzu, dalieties ar mums savās pārdomās un viedoklī, rakstot uz atbalsts@dokobit.com. Mums ir ļoti svarīgi saņemt klientu atsauksmes.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties