Mana konta informācija

Jūsu konta informācija atrodas iestatījumu sadaļā, cilnē "Profils". Tur jūs varat rediģēt savu personisko informāciju, izvēlēties saņemamo paziņojumu veidus, jaunumu saņemšanas iestatījumus un vajadzības gadījumā izdzēst kontu.

Lai rediģētu savu personisko informāciju

1. Pieslēdzieties portālam, spiediet uz iestatījumu pogas - zobrata ikonas, kas atrodas ekrāna labajā pusē augšā, vai spiediet uz sava vārda, lai parādītos nolaižamā izvēlne, un spiediet uz "Iestatījumi".

vai

2. Cilnē "Profils" spiediet pogu "Mainīt" blakus "Informācija par personu".

3. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus un beigās spiediet uz “Saglabāt”. Piezīme: ja tiek norādīts uzņēmuma nosaukums, tiklīdz jūs ar kādu personu kopīgojat dokumentu, šis uzņēmuma nosaukums tiks norādīts paziņojuma e-pastā blakus jūsu vārdam.

4. Iestatījums "E-pasta paziņojuma un paraksta anotācijas valoda" nosaka e-pasta ziņu un paziņojumu valodu, ko jūs saņemsiet no sistēmas, un paraksta anotācijas valodu, kas uzrādīsies parakstītā dokumentā.


Lai noņemtu mobilo ierīci.

5. Jūs redzēsiet to mobilo ierīču sarakstu, kurus izmantojāt, lai pieteiktos savā Dokobit kontā. Noņemot kontu, jūs tiksiet izrakstīts no sava Dokobit konta šajā ierīcē un nesaņemsiet paziņojumus, kamēr vēlreiz nepieteiksieties.


Lai rediģētu e-pasta paziņojumu uzstādījumus

6. Lapas apakšā pārslēdziet paziņojumu iestatījumus, lai tos ieslēgtu vai izslēgtu.


Lai dzēstu kontu

7. Profila lapas apakšējā labajā stūrī spiediet pogu "Dzēst kontu" un apstipriniet darbību. Piezīme: visi dokumenti un dati, kas saistīti ar šo kontu, tiks neatgriezeniski dzēsti, un vēlāk tos nevarēs atgūt. Pirms konta dzēšanas mēs iesakām lejupielādēt visus dokumentus, kurus vēlaties saglabāt.

Piezīme: ja jums ir uzņēmuma konts, uzņēmuma lietotāja kontu var izdzēst tikai uzņēmuma administrators. Šādā gadījumā, lūdzu, sazinieties ar sava uzņēmuma administratoru.

Ja jums radušās problēmas, kuru dēļ jūs pieņēmāt šādu lēmumu, vai Dokobit portāls neatbilda jūsu cerībām, mēs būtu patiesi pateicīgi, ja jūs varētu sazināties ar mums un dalīties savās domās. Jūsu atsauksmes mums ir ļoti svarīgas.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties