Dokumentu redzamības atļaujas uzņēmuma administratoriem

Dokobit portālā uzņēmuma konta īpašnieks vai administratori, kuriem ir piešķirta pilnas redzamības atļauja, var iestatīt dažādas dokumentu redzamības opcijas citiem uzņēmuma administratoriem. Jūs varēsiet izvēlēties, vai administratoriem vajadzētu būt pilnai redzamībai, ierobežotai dokumentu redzamībai vai bez dokumentu redzamības.

Piezīme: šī funkcija ir pieejama tikai plāna Uzņēmums lietotājiem.

Redzamības iespējas

  • Pilna redzamība - administratoram, kuram tiek piešķirtas pilnas redzamības tiesības, ir piekļuve uzņēmuma konta lietotāju augšupielādētiem un saņemtiem dokumentiem (var redzēt dokumentu saturu, var tos lejupielādēt, izdzēst, mainīt dokumentu kategoriju utt.), ir pilnas lietotāju pārvaldības tiesības (var paaugstināt lietotājus par administratoriem, vai pazemināt administratoru par vienkāršu uzņēmuma lietotāju utt.), administrēt koplietojamo dokumentu kategorijas, pievienot e-zīmogu (ja ir iegādāts e-zīmoga pakalpojums).

Piezīme: uzņēmuma konta īpašniekam vienmēr būs pilna redzamība.

  • Ierobežota redzamība - administratoram, kuram tiek piešķirtas ierobežotas redzamības tiesības, ir daļēja piekļuve uzņēmuma lietotāju dokumentiem (var pārdēvēt, izdzēst dokumentu, iespējot bez konta parakstīšanas iestatījumu, mainīt termiņu, paraksta līmeni un pievienot komentārus), skatīt uzņēmuma lietojuma pārskatus, dokumentu atskaiti, darbību vēsturi, iestatīt uzņēmuma noklusējuma iestatījumus, pārvaldīt uzņēmuma kontaktus (izveidot koplietotus kontaktus un kategorijas) un ir daļējas lietotāju pārvaldības tiesības (var pievienot, bloķēt un dzēst uzņēmuma lietotāju).
  • Nav redzamības - administrators, kuram tiek piešķirtas šādas tiesības, var redzēt uzņēmuma lietošanas pārskatu, daļēju informāciju uzņēmuma darbību vēsturē, iestatīt uzņēmuma noklusējuma iestatījumus, pārvaldīt uzņēmuma kontaktus (izveidot koplietotus kontaktus un kategorijas) un ir daļējas lietotāju pārvaldības tiesības (var pievienot, bloķēt un dzēst uzņēmuma lietotāju). Administrators nevar redzēt nevienu uzņēmuma dokumentu, kas nav viņa paša(-s).
                                              Nav redzamības Ierobežota redzamība Pilna redzamība
Uzņēmuma dokumentu redzamība

Skatīt dokumenta saturu
Pievienot, noņemt vai mainīt dokumentu kategoriju
Kopīgot dokumentu
Pārdēvēt dokumentu
Dzēst dokumentu
Iespējot/atspējot bez konta parakstīšanās iestatījumu
Mainīt termiņu
Mainīt paraksta līmeni
Pievienot komentāru
Pievienot e-zīmogu*  
Lejupielādēt dokumentu
Dokumentu kategorijas
Administrēt koplietotās kategorijas
Lietotāju pārvaldība
Paaugstināt lietotāju par administratoru
Pazemināt administratoru par uzņēmuma lietotāju
Piekļūt lietotāja dokumentiem Daļēji**
Uzaicināt (pievienot) lietotāju
Bloķēt lietotāju

Dzēst lietotāju
Uzņēmuma datu pārvaldība
Redzēt lietojuma statistiku
Redzēt dokumentu atskaiti
Redzēt uzņēmuma darbību vēsturi (audita pierakstu) Daļēji***
Iestatīt uzņēmuma noklusējuma iestatījumus
Kontaktu pārvaldība
Pārvaldīt adrešu grāmatu
Izveidot koplietotus kontaktus

Izveidot koplietojamas kontaktu kategorijas

* Šī darbība ir pieejama, ja tiek iegādāts e-zīmoga pakalpojums.

** Lietotājs ar ierobežotu redzamību var piekļūt cita uzņēmuma lietotāja dokumentiem, taču šāds lietotājs nevar redzēt dokumenta saturu, kopīgot vai lejupielādēt dokumentu, pievienot, noņemt vai mainīt dokumenta kategoriju.

*** Lietotājs, kuram nav dokumentu redzamības, varēs piekļūt darbību vēsturei (audita pierakstiem), tomēr lietotājs redzēs tikai darbības, kas saistītas ar uzņēmuma lietotāja izmaiņām un norēķinu/plāna izmaiņām. Lietotājs neredzēs nekādas darbības, kas veiktas ar cita uzņēmuma lietotāja dokumentiem.


Lai iestatītu administratora redzamības opciju

1. Pieslēdzieties portālam, spiediet uz iestatījumu pogas - zobrata ikonas, kas atrodas ekrāna labajā pusē augšā, vai spiediet uz sava vārda, lai parādītos nolaižamā izvēlne, un spiediet uz "Iestatījumi".

vai

2. Spiediet uz cilnes "Lietotāji".

3. Atrodiet sadaļu "Lietotāji" un izvēlieties lietotāju, kuram ir nepieciešams piešķirt administratora tiesības. Spiediet "Darbības" un izvēlieties opciju "Paaugstināt līdz administratoram".

4. Pēc tam varēsiet izvēlēties dokumenta redzamības līmeni šim administratoram. Atlasiet vēlamo opciju un spiediet "Turpināt".

5. Apstipriniet darbību, spiežot pogu "Apstiprināt".

6. Ja vēlaties mainīt administratora dokumentu redzamību, spiediet pogu "Darbības" un spiediet "Mainīt dokumentu redzamību".

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties