Kā pārbaudīt, cik parakstu ir atlicis?

Atkarībā no izmantotā plāna mēnesī jums ir pieejami 3 (bezmaksas plāns), 20 (plāns “Profesionālais”) vai 30 (plāns “Bizness”) paraksti.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka parakstu skaits tiek atiestatīts ik pēc mēneša, sākot no dienas, kad pasūtījāt pakalpojumus. Piemēram, ja pasūtāt plānu 14. martā, ikmēneša lietošanas skaitītāja atiestatīšanas datums būs 14. aprīlis.

Kā pārbaudīt, cik parakstu ir atlicis, ja esat bezmaksas lietotājs?

1. Pieslēdzieties portālam, spiediet uz iestatījumu pogas - zobrata ikonas, kas atrodas ekrāna labajā pusē augšā, vai spiediet uz sava vārda, lai parādītos nolaižamā izvēlne, un spiediet uz "Iestatījumi".

vai

2. Atveriet cilni “Norēķini”. Šeit jūs varēsiet redzēt, cik daudz parakstu izmantojāt, un kad tiks atiestatīts ikmēneša lietošanas skaitītājs.

Šeit jūs varat redzēt, cik daudz parakstu ir izmantoti, un kad tiks atiestatīts ikmēneša lietošanas skaitītājs.Kā pārbaudīt, cik daudz parakstu ir atlicis, ja esat maksas plāna lietotājs?

Piezīme: lai redzētu konta datus, jums jābūt konta īpašniekam vai administratoram.

3. Dodieties uz iestatījumiem (sekojiet 1. solim šajā rakstā).

4. Atveriet cilni "Lietotāji". Šeit jūs varat redzēt, cik daudz parakstu ir izmantojuši jūsu konta lietotāji.

5. Lai redzētu datumu, kad mēneša lietošanas skaitītājs tiks atiestatīts, dodieties uz cilni "Norēķini".


Kurš maksā par parakstiem, ja parakstīšanā ir iesaistīta vairāk nekā viena puse?

Ja dokumenta īpašnieks ir maksas plāna lietotājs (tam ir uzņēmuma lietotāja, administratora vai īpašnieka konts), tad dokumenta īpašnieks ir finansiāli atbildīgs par visiem parakstiem no visām iesaistītajām pusēm.

Ja dokumenta īpašnieks ir bezmaksas lietotājs, katra parakstītāja puse sedz sava paraksta izmaksas. Bezmaksas lietotājiem tas nozīmē, ka paraksts tiek ieskaitīts viņu 3 parakstu mēneša kvotā, bet maksas plāna lietotājiem - tas tiek ieskaitīts viņu kvotā, kas ir atkarīga no viņu iegādātā plāna.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties