Papildu lietotāju vai parakstu iegāde

Ja esat bezmaksas konta lietotājs un jums ir nepieciešams vairāk parakstu (plāns "Profesionālais") vai vēlaties uzaicināt kolēģus pievienoties jūsu Dokobit portālam (plāns "Bizness"), jebkurā laikā varat abonēt maksas plānu. Ja jums jau ir plāns "Bizness" un jums ir galvenā administratora konts, varat iegādāties vajadzīgo papildu lietotāju skaitu.

Papildu lietotāju pirkšana (attiecas uz plānu “Bizness”)

1. Pieslēdzieties portālam, spiediet uz iestatījumu pogas - zobrata ikonas, kas atrodas ekrāna labajā pusē augšā, vai spiediet uz sava vārda, lai parādītos nolaižamā izvēlne, un spiediet uz "Iestatījumi".

vai

2. Atveriet cilni “Norēķini”.

3. Sadaļā "Jūsu plāns" spiediet uz "Palielināt lietotāju ierobežojumu".

4. Norādiet, cik lietotāju jums ir nepieciešams.

5. Aizpildiet savu norēķinu informāciju un spiediet pogu “Maksāt”.

6. Par papildu lietotājiem tiks iekasēta attiecīgā summa, kas atbilst periodam līdz jūsu plāna derīguma termiņam.  Pēc tam, kad jūsu plāna derīguma termiņš tiks atjaunots, abonēšanas rēķinā tiks iekļauta samaksa par papildu lietotājiem.


Papildu parakstu iegāde

7. Ja jums jau ir maksas plāna abonements un jūs pārsniedzat parakstu skaitu, kas ir iekļauts plānā, tad maksa par papildu parakstiem tiks pievienota jūsu nākamajam rēķinam. Cena par vienu parakstu ir atkarīga no jūsu izvēlētā plāna.

8. Bezmaksas lietotāji var iegūt papildu parakstus, iegādājoties kādu no mūsu maksas plāna abonementiem.


Kurš maksā par parakstiem, ja parakstīšanā ir iesaistīta vairāk nekā viena puse?

Ja dokumenta īpašnieks ir apmaksāta plāna lietotājs (tam ir uzņēmuma lietotāja, administratora vai īpašnieka konts), tad viņi ir finansiāli atbildīgi par visiem parakstiem no visām iesaistītajām pusēm.

Ja dokumenta īpašnieks ir bezmaksas lietotājs, katra parakstītāja puse sedz sava paraksta izmaksas. Bezmaksas lietotājiem tas nozīmē, ka paraksts tiek ieskaitīts viņu 5 parakstu mēneša kvotā, bet maksas plāna lietotājiem - tas tiek ieskaitīts viņu kvotā, kas ir atkarīga no viņu iegādātā plāna.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties