Kā kopīgot dokumentu?

Jūs varat pievienot dalībniekus gan augšupielādējot jaunu dokumentu, gan jau iepriekš augšupielādētam dokumentam.

Dalībnieku pievienošana, augšupielādējot jaunu dokumentu

Augšupielādējot dokumentu, augšupielādes procesa 3. posmā varat pievienot citas puses. To var izdarīt trīs veidos.

1. Pievienojiet dalībniekus no savas adrešu grāmatas - sāciet rakstīt viņu vārdu, e-pasta adresi vai personas kodu un nolaižamajā sarakstā atlasiet personu.

Ja ievadīsiet e-pastu vai personas kodu, kas nav jūsu adrešu grāmatā, jūs saņemsiet iespēju pievienot šo personu. Atlasiet šo opciju, un jūs varēsiet pievienot dalībnieku pēc viņa e-pasta adreses vai personas koda.

2. Vēl viens dokumenta kopīgošanas veids ir dokumenta augšupielādes 3. solī spiežot uz “Pievienot”.

Jūs varat meklēt savā adrešu grāmatā vai arī pievienot tai jaunus kontaktus uznirstošajā logā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai kopīgotu dokumentu, dalībniekiem nav jābūt jūsu adrešu grāmatā. Jūs varat vienkārši pievienot dalībniekus pēc viņu e-pasta adreses vai personas koda.

Tajā pašā uznirstošajā logā atlasiet vajadzīgo cilni (Personas kods vai E-pasta adrese), ievadiet personas kodu (vai e-pasta adresi) un spiediet pogu “Turpināt”.

Ja jūsu pievienotā persona nav reģistrēta portālā, jums tiks piedāvāta iespēja nosūtīt personai paziņojumu pa e-pastu. Ievadiet personas e-pasta adresi un spiediet uz “Turpināt”.

Pievienojot parakstītājus pēc viņu e-pasta adreses vai personas koda, varat izvēlēties pievienot tos arī jūsu adrešu grāmatai, atzīmējot izvēles rūtiņu.

3. Trešais dalībnieku pievienošanas veids ir “Ātrā pievienošana” pogu izmantošana meklēšanai adrešu grāmatā, izmantojot dalībnieka personas kodu vai e-pasta adresi.


Dalībnieku pievienošana jau augšupielādētam dokumentam

4. Dokumentu sarakstā atveriet dokumentu, kuru vēlaties kopīgot, un lapas augšdaļā spiediet uz "Kopīgot".

Jūs varēsiet pievienot dalībniekus no savas adrešu grāmatas, izveidot jaunus kontaktus vai pievienot parakstītājus pēc viņu e-pasta adreses vai personas koda tādā pašā veidā, kā aprakstīts šī raksta 2. sadaļā.

5. Varat arī pievienot dalībniekus tos rediģējot - 3. solī spiediet uz pogas "Rediģēt".

Pēc tam uznirstošajā logā spiediet uz “Pievienot vairāk personu”. Arī šeit jūs varēsiet pievienot parakstītājus no savas adrešu grāmatas vai pēc viņu e-pasta adreses un personas koda.Atļaujas piešķiršana parakstīšanai bez Dokobit konta

Dokobit portālā jūs varat atļaut piekļuvi dokumentam bez pieteikšanās vai reģistrēšanās portālā. Tas ir noderīgi, ja personai, ar kuru kopīgojat dokumentu, vēl nav konta Dokobit portālā.

6. Augšupielādējot dokumentu, dokumentu opciju sadaļā ir izvēles rūtiņa “Atļaut parakstīt dokumentus bez Dokobit konta”. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, dalībnieki saņems e-pasta ielūgumu parakstīt kopīgoto dokumentu un varēs atvērt šo dokumentu un parakstīt to tieši savā pārlūkprogrammā, bez jebkādas pieteikšanās vai reģistrācijas Dokobit portālā.

Piezīme: šī opcija ir pieejama tikai maksas plānu lietotājiem. Vairāk info par šo funkciju varat skatīt šeit.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties