Kopīgošana parakstīšanai bez konta ar autentifikāciju

Dokobit portālā varat droši kopīgot dokumentu ar konkrētu personu un ļaut šai personai piekļūt dokumentam, nereģistrējoties portālā. Dokumenta kopīgošana parakstīšanai izmantojot personas kodu, nodrošina, ka tikai šī persona varēs piekļūt dokumentam.

Piezīme: kopīgošana parakstīšanai bez konta ir pieejama tikai maksas plānu lietotājiem.


Paraksta ielūgums parakstīšanai bez konta ar autentifikāciju

1. Augšupielādējot dokumentu, 3. sadaļā “Pievienot dalībniekus” pievienojiet dalībniekus, izmantojot viņu personas kodus. Spiediet pogu "Pievienot" (vai izmantojiet sadaļu "Ātrā pievienošana") un atlasiet dokumenta kopīgošanu, izmantojot personisko kodu. Ievadiet personas kodu un spiediet “Turpināt”.

2. Ievadiet dalībnieka e-pasta adresi, lai tiktu nosūtīts paziņojums, un spiediet “Turpināt”. Piezīme: šī darbība ir nepieciešama, kopīgojot dokumentu ar personu, kurai portālā nav konta.

3. Sadaļā “Iestatīt dokumenta opcijas” atzīmējiet izvēles rūtiņu “Atļaut parakstīt dokumentus bez Dokobit konta”. Spiediet pogu “Sūtīt”.

Piezīme: ja kādu dalībnieku personas kodi nav norādīti, būs redzams paziņojums, ka dokumenta apskatīšanai viņiem nebūs jāapstiprina sava identitāte.


Parakstīšanas process ar autentifikāciju ielūgtajām pusēm

4. Dalībnieki saņems e-pastu ar uzaicinājumu skatīt un parakstīt kopīgoto dokumentu.

5. No ielūguma e-pasta uzaicinātās personas tiks novirzītas uz drošā dokumenta skata logu. Lai skatītu un parakstītu kopīgoto dokumentu, dalībniekiem vispirms būs jāapstiprina sava identitāte, izmantojot vēlamo autentifikācijas metodi. Piezīme: Ja dalībniekiem ir konts portālā, viņi saņems saiti, lai pieteiktos portālā, pat ja dokumenta īpašnieks ir izvēlējies parakstīšanu bez konta.

Piezīme: ja, kopīgojot dokumentu, netika norādīti kādu dalībnieku personas kodi, šiem dalībniekiem nevajadzēs sevi autentificēt. Šādā gadījumā pēc ielūguma saites atvēršanas, viņi tiks novirzīti tieši uz dokumenta skata logu.

6. Ja personai ir cits personas kods nekā tas, kuru norādīja dokumenta īpašnieks, kopīgojot dokumentu, tad autentifikācija nebūs veiksmīga.

7. Pēc veiksmīgas autentifikācijas dalībnieks varēs pārskatīt un parakstīt ar viņu kopīgoto dokumentu, izmantojot vēlamo parakstīšanas metodi.

8. Parakstīšanu var noraidīt, nospiežot pogu "Noraidīt" ar iespēju ievadīt atteikuma iemeslu.


Parakstītā dokumenta saglabāšana
9. Ja parakstītājam nav konta Dokobit portālā, parakstītā dokumenta lejupielādes saite tiks nosūtīta uz parakstītāja e-pasta adresi, tiklīdz visas puses parakstīs dokumentu. Piezīme: Ja parakstītājam portālā ir konts, viņam būs iespēja dokumentu saglabāt uzreiz no sava konta.

10. Pēc tam, kad visi dalībnieki parakstīs dokumentu, dokumenta īpašnieks saņems e-pasta ziņojumu, kurā par to tiks informēts ar parakstītā dokumenta lejupielādes saiti. Piezīme: Saiti var atvērt tikai dokumenta īpašnieks, un to nevar kopīgot ar kādu citu.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties