Kopīgošana parakstīšanai bez konta

Dokobit portālā jūs varat atļaut piekļuvi dokumentam citām pusēm nepiesakoties vai nereģistrējoties Dokobit portālā. Tas ir noderīgi, ja personai, ar kuru kopīgojat dokumentu, vēl nav Dokobit konta.

Piezīme: šī opcija ir pieejama tikai maksas plānu lietotājiem.


Paraksta ielūgums parakstīšanai bez konta

1. Augšupielādējot dokumentu un pievienojot dalībniekus, 4. sadaļā “Iestatīt dokumenta opcijas” atzīmējiet izvēles rūtiņu “Atļaut parakstīt dokumentus bez Dokobit konta”. Nospiežot pogu "Sūtīt" dalībnieki saņems e-pasta ielūgumu parakstīt dokumentu.

Piezīme: ja dalībnieka personas kodi netiks norādīti, šiem dalībniekiem nebūs jāapstiprina sava identitāte pirms dokumenta apskatīšanas. Tad, kad viņi spiedīs uz ielūguma saites, lai apskatītu un parakstītu dokumentu, viņi tiks novirzīti tieši uz dokumenta skata logu. Plašāku informāciju par kopīgošanu parakstīšanai bez konta ar autentifikāciju var atrast šeit.


Parakstīšanas process ielūgtajām pusēm

2. No ielūguma e-pasta uzaicinātās puses tiks novirzītas tieši uz dokumentu skata logu, kur var redzēt dokumentu (vai lejupielādēt, ja fails nav PDF formātā). Pēc vēlamās parakstīšanas metodes izvēles dokumentu var parakstīt, nepiesakoties portālā.

3. Parakstīšanu var noraidīt, nospiežot pogu "Noraidīt" ar iespēju ievadīt atteikuma iemeslu.


Parakstītā dokumenta saglabāšana

4. Ja parakstītājam nav konta Dokobit portālā, parakstītā dokumenta lejupielādes saite tiks nosūtīta uz parakstītāja e-pasta adresi, tiklīdz visas puses parakstīs dokumentu. Piezīme. Ja parakstītājam portālā ir konts, tad tiks sniegta iespēja dokumentu saglabāt savā Dokobit kontā.

5. Pēc tam, kad visi dalībnieki parakstīs dokumentu, izmantojot parakstu bez konta, dokumenta īpašnieks saņems e-pasta ziņojumu ar parakstītā dokumenta lejupielādes saiti. Piezīme. Saiti var atvērt tikai dokumenta īpašnieks, un to nevar kopīgot ar kādu citu.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties