Kopīgošana parakstīšanai bez konta

Dokobit portālā jūs varat atļaut piekļuvi dokumentam citām pusēm nepiesakoties vai nereģistrējoties Dokobit portālā. Tas ir noderīgi, ja personai, ar kuru kopīgojat dokumentu, vēl nav Dokobit konta.

Augšupielādējot dokumentu, dokumentu opciju sadaļā ir izvēles rūtiņa “Atļaut parakstīt dokumentus bez Dokobit konta”. Ja jūs to atzīmēsiet, parakstītāji saņems e-pasta ielūgumu parakstīt kopīgoto dokumentu un varēs atvērt šo dokumentu un parakstīt to savā pārlūkprogrammā, bez jebkādas pieteikšanās vai reģistrācijas Dokobit portālā.

Piezīme: šī opcija ir pieejama tikai maksas plānu lietotājiem.


Paraksta ielūgums parakstīšanai bez konta

1. Augšupielādējot dokumentu un pievienojot dalībniekus, 4. sadaļā “Iestatīt dokumenta opcijas” atzīmējiet izvēles rūtiņu “Atļaut parakstīt dokumentus bez Dokobit konta”. Nospiežot pogu "Turpināt" dalībnieki saņems e-pasta ielūgumu parakstīt dokumentu.


Parakstīšanas process ielūgtajām pusēm

2. No ielūguma e-pasta uzaicinātās puses tiks novirzītas tieši uz dokumentu skata logu, kur var redzēt dokumentu (vai lejupielādēt, ja fails nav PDF formātā). Pēc vēlamās parakstīšanas metodes izvēles dokumentu var parakstīt, nepiesakoties portālā.

3. Parakstīšanu var noraidīt, nospiežot pogu "Noraidīt" ar iespēju ievadīt atteikuma iemeslu.


Parakstītā dokumenta saglabāšana

4. Pēc veiksmīgas parakstīšanas dokumentu būs iespēja saglabāt portālā, ja parakstītājam ir Dokobit portāla konts. Ja parakstītājam ir vairāki konti, parakstītājam jāizvēlas konts, kurā dokuments jāsaglabā.

5. Pretējā gadījumā parakstītā dokumenta lejupielādes saite tiks nosūtīta uz parakstītāja e-pasta adresi, tiklīdz dokumentu būs parakstījušas visas puses.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties