Apstiprinājumi

Apstiprinājums ir pilnvarotas personas oficiāla piekrišana dokumenta saturam. Apstiprinājuma juridiskais derīgums organizācijā jādefinē uzņēmuma iekšējos noteikumos.

Apstiprināšanas funkcija Dokobit portālā ir pieejama plāna "Komanda" un "Uzņēmums" lietotājiem.

Lai uzaicinātu kādu personu apstiprināt dokumentu

1. Augšupielādējot dokumentu Dokobit portālā, izvēlieties dalībnieka lomu "Apstiprinājums".

2. Persona, kas uzaicināta apstiprināt dokumentu, saņems paziņojuma e-pastu un redzēs dokumentu savā dokumentu sarakstā.

3. Kad dokuments jau ir augšupielādēts, varat to kopīgot ar citiem cilvēkiem, lapas augšpusē spiežot pogu "Kopīgot". Kopīgojiet dokumentu, izmantojot savu adrešu grāmatu, personas kodu vai e-pastu, un kopīgošanas pārskatā izvēlieties apstiprinātāja lomu.

4. Kad dokuments jau ir augšupielādēts, varat arī pārslēgt dalībnieka lomu, izmantojot dokumentu piekļuves pārvaldību.


Lai apstiprinātu vai noraidītu dokumentu

5. Atveriet augšupielādēto dokumentu vai uzaicinājumu apstiprināt un lapas augšpusē spiediet pogu "Apstiprināt".

6. Jūs novirzīs uz lapas apakšdaļu. Lapas apakšā spiediet pogu "Apstiprināt" un vēlreiz apstipriniet savu darbību. Piezīme: apstiprinājumu nevar atcelt, kad tas ir izdarīts.

7. Pēc dokumenta apstiprināšanas blakus vārdam redzēsiet apstiprinājuma informāciju.

8. Ja nevēlaties apstiprināt dokumentu, dodieties līdz lapas apakšai un spiediet “Noraidīt apstiprināšanu”. Tiks atvērts uznirstošais logs, kurā varēsiet ievadīt dokumenta noraidīšanas iemeslu.

9. Citi dalībnieki un jūs redzēsiet informāciju par noraidījumu blakus vārdam.

Ņemiet vērā, ka parakstīšanas procesu var turpināt pat tad, ja jūs atteicāties apstiprināt dokumentu, un galīgais dokumenta statuss būs atkarīgs no parakstītāju lēmuma.

10. Jūs varat mainīt lēmumu par dokumenta noraidīšanu. Atveriet dokumentu, dodieties līdz lapas apakšai un spiediet pogu “Tomēr apstiprināt”.

11. Pēc dokumenta apstiprināšanas informācija par iepriekšējo noraidījumu vairs nebūs redzama blakus jūsu vārdam. Piezīme: apstiprinājumu nevar atcelt, kad tas ir izdarīts.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties