Plāna abonementa pasūtīšana

Lai iegūtu vairāk parakstu, kā arī izveidotu uzņēmuma kontu un iegūtu iespēju aicināt savus kolēģus pievienoties jums Dokobit portālā, jebkurā brīdī varat abonēt maksas plāna abonementu.

Individuāliem lietotājiem ir pieejams plāns "Profesionālais", mazākām komandām - plāns "Bizness", un, ja plānojat portālam pievienot vairāk nekā 20 sava uzņēmuma lietotāju, lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu plāna "Uzņēmums" risinājumu.

Lai abonētu maksas plānu

1. Ielogojieties portālā un spiediet uz pogas "Jaunināt plānu", kas atrodas lapas augšpusē.

Vai arī varat spiest uz pogas "Iestatījumi" - zobrata ikonas, kas atrodas ekrāna augšpusē labajā pusē, atveriet cilni "Norēķini" un spiediet uz pogas "Mainīt plānu", kas atrodas sadaļā "Pārskats".

2. Izvēlieties atbilstošo plānu un norēķinu periodu.

3. Izvēloties plānu “Bizness”, jūs varēsiet izvēlēties, cik daudz lietotāju jums ir nepieciešams. Viens lietotāja konts (tas būtu jūsu) nāk ar plānu, un papildu lietotāju izmaksas ir atkarīgas no lietotāju skaita un tā, vai jūs izvēlaties maksāt reizi mēnesī vai gadā.

4. Izvēlieties norēķinu ciklu. Gada abonements piešķir jums atlaidi.

5. Izvēlieties maksājuma veidu.

Piezīme: Bankas pārskaitījums kā maksājuma veids ir pieejams tikai ar gada norēķinu ciklu.

6. Ja izvēlējāties mēneša norēķinu ciklu, ievadiet maksājumu kartes datus.

7. Norādiet, vai tas ir personīgais vai uzņēmuma konts, un aizpildiet nepieciešamos laukus.

8. Pārskatiet pasūtījuma informāciju, piekrītiet Dokobit Pakalpojumu noteikumiem un spiediet pogu "Pirkt".

9. Apmaksa tiks veikta uzreiz, un jūs saņemsiet e-pastu ar pievienoto rēķinu. Piezīme: maksa tiks iekasēta katru mēnesi, līdz anulēsiet abonementu.

10. Ja izvēlējāties gada norēķinu ciklu, varat izvēlēties, vai vēlaties maksāt ar maksājumu karti vai ar bankas pārskaitījumu.

11. Ja izvēlējāties norēķināties ar karti, ievadiet maksājumu kartes datus, pārskatiet informāciju par pasūtījumu un spiediet pogu "Pirkt", lai pabeigtu pirkumu.

12. Apmaksa tiks veikta uzreiz, un jūs saņemsiet e-pastu ar pievienoto rēķinu. Piezīme: maksa tiks iekasēta katru gadu, līdz anulēsiet abonementu.

13. Ja izvēlējāties maksāt ar bankas pārskaitījumu, pārskatiet informāciju par pasūtījumu un spiediet pogu "Pirkt", lai pabeigtu pirkumu.

14. Jūs saņemsiet e-pastu ar pievienoto rēķinu, un jums būs 30 kalendārās dienas maksājuma veikšanai.

15. Ja jums jau ir apmaksāts plāna abonements un vēlaties mainīt plānu, lūdzu, sazinieties ar mums.

16. Ja plānojat lietot vairāk nekā 20 lietotāju profilus, lūdzu, sazinieties ar mums par plāna "Bizness" risinājumu.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties