Mans plāns un norēķinu informācija

Cilnē "Norēķini" varat pārskatīt savu pašreizējo plāna informāciju, mainīt esošo plānu, iegādāties papildu lietotājus, ja jums ir biznesa plāns, atcelt plāna abonementu, pārskatīt un lejupielādēt rēķinus, mainīt esošo norēķinu informāciju un pievienot vai dzēst savas maksājumu kartes datus. Skats atšķirsies atkarībā no tā, kāda veida konts jums ir, vai tas ir parasts (bezmaksas) konts, uzņēmuma lietotāja konts, īpašnieka vai uzņēmuma administratora konts.

Piezīme: pirms maksas plāna abonēšanas atjauniniet savu personas informāciju un norēķinu informāciju sadaļā "Iestatījumi". Rēķini tiek izrakstīti automātiski atbilstoši lietotāja kontā norādītajai informācijai.

Šajā rakstā:
Lai pārskatītu jūsu pašreizējo plānu un rēķinu informāciju

1. Pieslēdzieties portālam, spiediet uz iestatījumu pogas - zobrata ikonas, kas atrodas ekrāna labajā pusē augšā, vai spiediet uz sava vārda, lai parādītos nolaižamā izvēlne, un spiediet uz "Iestatījumi".

vai

2. Atveriet cilni “Norēķini”.

3. Sadaļā “Pārskats” redzēsiet:

  • Jūsu plāns - kāds plāns jums šobrīd ir;
  • Lietotāju ierobežojums - cik daudz lietotāju kontu ir iegādāts;
  • Plāna derīguma datums - datums, līdz kuram plāna abonements ir derīgs;
  • Mēneša lietojuma skaitītāja atiestatīšanas datums - šis datums norāda, kad jūsu paraksta lietojums nākamajam mēnesim tiks atjaunots. Piezīme: Informējam, ka parakstu skaits tiek atiestatīts ik pēc 30 dienām, sākot no dienas, kad pasūtījāt pakalpojumus.
  • Dokumentu krātuve - cik daudz vietas ir izmantots un cik daudz ir atlicis dokumentu glabāšanai;
  • Lietotāji - cik daudz lietotāju jums var būt (ir iegādāts) un cik daudz ir pievienoti uzņēmuma kontam (pat ja lietotāji nepieņēma ielūgumu, bet tika uzaicināti pievienoties);
  • Papildu paraksti šajā mēnesī - cik daudz papildu parakstu ir izmantots šajā mēnesī (paraksti, kas pārsniedza jūsu plānam piemēroto robežu).

4. Sadaļā “Rēķini” redzēsiet:

  • Visus rēķinus, kas tika izrakstīti jūsu kontā, to izdošanas diena, kopējā maksājamā summa, maksājuma termiņš, to statuss un spiežot pogu "Lejupielādēt", varēsiet lejupielādēt rēķina PDF failu.

Lai mainītu norēķinu informāciju

5. Spiediet pogu "Mainīt" blakus "Norēķinu informācija".

6. Norādiet, vai tas ir personīgais vai uzņēmuma konts, un aizpildiet visus laukus “Vārds, uzvārds” vai “Uzņēmuma nosaukums”, ja tas ir uzņēmuma konts, lauki “Adrese” un “E-pasts rēķiniem” ir obligāti. Piezīme: šī ir informācija, kas tiks atspoguļota jūsu rēķinos. Laukā "Piezīmes" ievadītais teksts arī parādīsies  rēķinos, tāpēc šo lauku varat izmantot pirkuma vai iepirkuma numuram, atbildīgās personas vārdam vai citai būtiskai un nepieciešamai informācijai.


Lai mainītu vai atceltu plāna abonementu

7. Sadaļā "Jūsu plāns" spiediet pogu "Mainīt plānu". Pēc tam jūs varēsiet iegādāties nepieciešamo plānu.

8. Ja jums ir plāns “Bizness”, jūs varat palielināt lietotāju kontu skaitu, spiežot uz “Palielināt lietotāju ierobežojumu”.

9. Ja vēlaties atcelt savu abonementu, spiediet uz saites "Atcelt plāna abonementu" blakus "Plāna derīguma datums". Jūsu apmaksātā plāna iespējas joprojām būs pieejamas līdz norādītajam plāna derīguma termiņam.

10. Ja vēlaties samazināt sava uzņēmuma lietotāju skaitu, lūdzu, sazinieties ar mums.


11. Sadaļā “Pievienotās maksājumu kartes” spiediet uz “Piesaistīt jaunu karti” un aizpildiet visus laukus ar maksājumu kartes informāciju. Lūdzu, ņemiet vērā, ka "Kartes turētāja vārds, uzvārds" nedrīkst būt garāks par 32 rakstzīmēm. Lai pabeigtu darbību, spiediet pogu "Piesaistīt maksājumu karti". Piezīme: no katras piesaistītās kartes pievienošanas brīdī tiks iekasēta maksa 0,5 euro apmērā, taču šī maksa tiks atskaitīta no jūsu pirmā pirkuma.


12. Lai atsaistītu maksājumu karti, kuru vairs nevēlaties izmantot, virziet kursoru virs kartes attēlojošā bloka un spiediet uz miskastes ikonas. Ja ir abonēts maksas plāns, jābūt piesaistītai vismaz vienai maksājumu kartei.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties