Kā reģistrēties un ielogoties portālā?

Dokobit portālā jums var būt viens parasts (bezmaksas) konts un vairāki uzņēmuma (maksas) konti.

Jauna bezmaksas konta reģistrācija

1. Apmeklējiet mūsu reģistrācijas lapu un apstipriniet savu identitāti, izmantojot kādu no atbalstītajiem elektroniskās identifikācijas rīkiem. Tālāk skatiet, kā izmantot dažādus rīkus:

Smart-ID

1. 1. Lai Dokobit portālā lietotu Smart-ID, jums būs nepieciešams Smart-ID ar kvalificēta elektroniskā paraksta konta līmeni.

1. 2. Izvēlieties “Smart-ID”, izvēlieties valsti, kurā reģistrējāt savu Smart-ID, ievadiet personas kodu un spiediet uz “Pārbaudīt”.

1. 3. Pēc tam portālā jūs redzēsiet kontroles kodu. Tas pats kontroles kods parādīsies Smart-ID lietotnē jūsu viedtālruņa ekrānā. Pārliecinieties, vai kods jūsu tālruņa ekrānā ir tāds pats, kā parādīts portālā, un ievadiet sava Smart-ID PIN1 kodu.

1. 4. Tālāk jūs tiksiet novirzīts uz reģistrācijas lapu portālā.

ID karte

1. 5. Lai izmantotu ID karti kā e-identifikācijas rīku, vispirms jums attiecīgi jāiestata dators (vairāk informācijas var atrast šeit).

1. 6. Izvēlieties “Viedkarte” un izvēlieties valsti, kurā tika izdota jūsu ID karte vai USB marķierierīce.

1. 7. No sertifikātu saraksta, kas parādījās atsevišķā datora ekrāna logā, lūdzu, atlasiet sertifikātu un ievadiet PIN kodu.

1. 8. Jūs tiksiet novirzīts uz reģistrācijas lapu portālā.

2. Ievadiet savu e-pasta adresi (drošības nolūkos ievadiet to atkārtoti), pieņemiet mūsu noteikumus un spiediet "Reģistrēties", lai turpinātu.

3. Tagad uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts verifikācijas e-pasts.

4. Verifikācijas e-pastā spiediet pogu "Aktivizēt". Ja nesaņēmāt verifikācijas e-pastu: vēlreiz pārbaudiet, vai ir norādīta pareizā e-pasta adrese; pārbaudiet savu surogātpasta mapi, lai pārliecinātos, ka vēstule nav nonākusi tur; lūdzu, uzgaidiet brīdi un, ja joprojām nesaņemat verifikācijas e-pastu, sazinieties ar mums, un mēs jums palīdzēsim pabeigt reģistrācijas procesu.


Ja jums jau ir parasts (bezmaksas) konts un jūs vēlaties reģistrēt citu kontu, tad varat reģistrēt neierobežotu skaitu maksas kontu.

Lai reģistrētu maksas kontu

5. Apmeklējiet mūsu reģistrācijas lapu un apstipriniet savu identitāti, izmantojot kādu no atbalstītajiem elektroniskās identifikācijas rīkiem.

6. Kad jūsu identitāte ir apstiprināta, lapas apakšā redzēsiet opciju “Izveidot jaunu maksas kontu”. Ievadiet savu e-pasta adresi (drošības nolūkos ievadiet to atkārtoti), pieņemiet mūsu noteikumus un spiediet "Reģistrēties", lai turpinātu.

7. Tagad uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts verifikācijas e-pasts.

8. Verifikācijas e-pastā spiediet pogu "Aktivizēt". Ja nesaņēmāt verifikācijas e-pastu: vēlreiz pārbaudiet, vai ir norādīta pareizā e-pasta adrese; pārbaudiet savu surogātpasta mapi, lai pārliecinātos, ka vēstule nav nonākusi tur; lūdzu, uzgaidiet brīdi un, ja joprojām nesaņemat verifikācijas e-pastu, sazinieties ar mums, un mēs jums palīdzēsim pabeigt reģistrācijas procesu.

9. Jūs tiksiet novirzīts uz norēķinu lapu portālā, un jūs varēsiet iegādāties plāna abonementu, kas ir piemērots jūsu vajadzībām.

10. Jūs nevarēsiet darboties otrajā kontā, kamēr tas nebūs jaunināts ar apmaksātu plāna abonementu.Lai pieteiktos portālā

11. Apmeklējiet mūsu pieteikšanās lapu.

12. Apstipriniet savu identitāti, izmantojot kādu no atbalstītajiem e-identifikācijas rīkiem (Smart-ID, eID karte vai kriptogrāfiskā USB marķierierīce).

13. Kad jūsu identitāte būs apstiprināta, jūs tiksiet pieslēgts portālam.

14. Ja jums portālā ir vairāk nekā viens konts, jūs tiksiet pieslēgts tam kontam, kuru izmantojāt pēdējo reizi.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties