Kā nodot galvenā administratora tiesības citam uzņēmuma lietotājam?

Ja nepieciešams, uzņēmuma galvenais administrators var nodot savas galvenā administratora (īpašnieka) tiesības jebkuram citam sava uzņēmuma lietotājam.

Piezīme: gadījumā, ja galvenais administrators pamet uzņēmumu, šī darbība ir jāveic pirms aiziešanas.
Piezīme: īpašumtiesību nodošana ir neatgriezeniska darbība, un galvenais administrators vairs nevarēs atgūt savas tiesības. Vajadzības gadījumā lietotājs, kurš saņēma galvenā administratora tiesības, varēs nodot tiesības atpakaļ sākotnējam īpašniekam vai jebkuram citam lietotājam.

1. Lai nodotu īpašumtiesības, ielogojieties portālā, spiediet pogu "Iestatījumi" (zobrata ikonu, kas atrodas ekrāna labās puses augšdaļā), vai spiediet uz sava vārda, lai parādītos nolaižamā izvēlne. un spiediet uz "Iestatījumi".

vai

2. Spiediet uz cilnes "Lietotāji".

3. Lietotāju sarakstā izvēlieties aktīvo lietotāju, kuram vēlaties nodot uzņēmuma konta īpašumtiesības, un spiediet pogu "Darbības". Pēc tam spiediet "Nodot īpašnieka tiesības".

4. Apstipriniet darbību, spiežot uz "Jā".

Piezīme: gadījumā, ja uzņēmuma konta īpašnieks pats nevar nodot īpašumtiesības citam lietotājam (piemēram, konta īpašnieks vairs nestrādā uzņēmumā), tad uzņēmuma pārstāvim ir jāsazinās ar mums, rakstot e-pastu uz atbalsts@dokobit.com, lai saņemtu papildu informāciju.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties