Mozilla Firefox paplašinājuma un e-paraksta ierīces draiveru instalēšana macOS lietotājiem

Šajā pamācībā parādīsim, kā uzstādīt Dokobit pārlūka spraudni un e-paraksta ierīces draiverus Mozilla Firefox lietotājiem macOS operētājsistēmā.

Firefox paplašinājuma uzstādīšana

1. Lejupielādējiet Mozilla Firefox paplašinājumu, kas ļauj parakstīties un identificēt sevi ar e-parakstu, šeit.

2. Palaidiet lejupielādēto instalēšanas failu un sekojiet instalēšanas programmas soļiem. Instalācijas programma jāpalaiž, izmantojot administratora tiesības.

3. Pēc veiksmīgas instalēšanas pārlūks tiks automātiski restartēts, un jūs sagaidīs Dokobit paplašinājuma drošības logs. Atzīmējiet opciju “Atļaut instalēšanu” un spiediet uz “Turpināt”.

4. Tiks atvērta Dokobit sistēmas testa vietne, un tā pārbaudīs, vai programmatūra ir gatava lietošanai. Ja vietne neatveras automātiski vai jūs aizvērāt logu, varat to manuāli pārbaudīt šeit.

5. Zemāk redzamais statuss norāda, ka programmatūra ir instalēta veiksmīgi. Tagad jūs varat sākt lietot Dokobit portālu.

6. Ja Dokobit sistēmas pārbaude nevar atrast paplašinājumu, pārbaudiet, vai paplašinājums ir pārlūka paplašinājumu sarakstā. Firefox loga augšējā labajā stūrī spiediet uz izvēlnes pogas, pēc tam spiediet uz "Papildinājumi".

7. Atveriet cilni "Papildinājumi" un ja pie paplašinājuma ir norāde "(disabled)", tad spiediet uz "Enable".

8. Ja sarakstā nevarat atrast paplašinājumu, lūdzu, atkārtojiet instalēšanas procesu, sākot ar 1. soli.


Viedkartes un USB marķierierīces draiveru instalēšana

9. Ja sistēmas testēšanas laikā rodas zemāk norādītā kļūda, jums būs jāinstalē e-paraksta ierīces draiveri.

10. Viedkaršu un USB marķierierīču draiveri atrodami šeit vai zemāk sadaļā "Sistēmas pārbaude". Atlasiet valsti, kas izdevusi eID, atlasiet eID veidu un spiediet “Lejupielādēt”.

11. Kad viss ir instalēts, restartējiet pārlūku un sāciet lietot Dokobit.

12. Ja sistēmas tests brīdina, ka trūkst e-paraksta programmatūras, vēlreiz palaidiet lejupielādēto instalēšanas programmu.

Svarīgi: Pārliecinieties, ka instalēšanas programma tiek palaista ar administratora tiesībām.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties