Termiņi

Termiņa funkcija palīdz jums savākt visus nepieciešamos parakstus līdz noteiktam datumam. Tas ir noderīgi, ja nepieciešams, lai dokuments tiktu parakstīts ne vēlāk, kā līdz noteiktam datumam. Dokobit portālā jūs varat izmantot termiņa funkciju abos veidos - kā vienkāršu atgādinājumu dalībniekiem, ka tiek gaidīts viņu paraksts, vai kā stingru termiņu, lai izvairītos no parakstīšanas pēc noteiktā datuma.

Termiņa pievienošana vienkāršam atgādinājumam

1. Ja vēlaties, lai portāls izsūtītu atgādinājumu dalībniekiem, kuri vēl nav parakstījuši dokumentu 24 stundas pirms noteiktā termiņa, bet vēlaties atļaut parakstīties pēc termiņa, iestatiet termiņu dokumenta iestatījumos (4. sadaļa "Iestatīt dokumenta opcijas"). Vienkārši izvēlieties datumu un laiku un neatzīmējiet izvēles rūtiņu “Neatļaut parakstīšanu pēc termiņa beigām”. Tādā veidā dokumenta dalībnieki, kuri vēl nebūs veikuši parakstu, 24 stundas pirms termiņa beigām saņems atgādinājumu, ka tiek gaidīts viņu paraksts.

Piezīme: dalībnieki varēs parakstīt dokumentu pēc noteiktā termiņa.


Stingrā termiņa pievienošana, lai neļautu parakstīties pēc termiņa beigām

2. Ja nevēlaties, lai dalībnieki dokumentu varētu parakstīt pēc noteiktā termiņa, atzīmējiet izvēles rūtiņu “Neatļaut parakstīšanu pēc termiņa beigām” (4. sadaļa "Iestatīt dokumenta opcijas"). Dokumenta dalībnieki, kuri vēl nav parakstījušies, saņems atgādinājumu 24 stundas pirms termiņa beigām, tiek gaidīts viņu paraksts, un viņi nevarēs parakstīt dokumentu pēc noteiktā termiņa.

Joprojām nepieciešama palīdzība? Sazināties Sazināties